عموما بانوایی که قصد کسب درآمد دارند به وارد شدن در این حوزه فکر می کنند! حتی فارغ از درآمد خیلی از افراد ترجیح می دهند که این هنر را یاد داشته باشند. گرفتن مدرک تخصصی در زمینه آرایشگری در شاخه های مختلف اولین گام برای هر شخصی است که قصد استفاده از این هنر را برای کسب درآمد داشته باشد.

مدرک بین المللی فنی و حرفه ای در 23 رشته آرایشگری با تضمین نمره عملی عالی

اگه دنبال مدرک بین المللی فنی و حرفه ای هستید در هر کدام از 23 رشته آرایشگری سالن زیبایی نازنین ربانی با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی در خدمت شماست . . . نحوه آموزش ها به گونه ای ست که هنرجو بدون استثناء نمره ی عملی بالای 90 می گیرد.

تعرفه ی آموزش تمام رشته ها مطابق تعرفه ی 98 فنی و حرفه ای بوده و بر اساس شرایطی شامل تخفیف هم خواهد شد . مدرک فنی حرفه ای مدیریت آموزشگاه ها و آرایشگاه ها مدرک بین المللی مربی گری فنی حرفه ای ( پداگوژی ) امتحان در خود آموزشگاه برگذار می شود . این مدرک قابل ارائه و استعلام در همه ی کشورهای دنیاست و جهت اقامت در سایر کشورها و مهاجرت کاملا معتبر می باشد . همه آنچه درباره گرفتن مدرک در زمینه آرایش زنانه باید بدانید آرایش و مباحث پیرامون آن یکی از داغ ترین شغل هایی است که در بین بانوان رواج دارد.

 

سازمان های آموزشی مختلف مانند فنی حرفه ای با ارائه کلاس های این رشته نهایتا به شما در گرفتن مدرک معتبر برای کار کردن کمک می کنند. پوئن های مثبت مدرک فنی حرفه ای آرایشگری علاقمندان می توانند مدرک آرایشگری در رشته مورد نظر شان را از سازمان ها و مجموعه های مختلف دریافت کنند اما واقعیت این است که فنی حرفه ای به عنوان یک سازمان دولتی همیشه گزینه بهتری برای دریافت مدرک بوده است! افراد پس از گرفتن مدرک از این سازمان می توانند برای شروع کار از طریق مدرک نام برده اقدام به دریافت وام نمایند. افزوده بر این در بسیاری از رشته های ممکن فنی حرفه ای محصولات تولیدی توسط هنر آموزان خودش را خریداری می کنند و یا حداقل آن ها را ساپورت می نمایند. مجموع این ویژگی ها باعث شده تا مدرک فنی حرفه ای از ارزش و اعتبار متفاوتی بین هنر آموزان به ویژه کسانی که علاقمند به شروع کار هستند، برخوردار شود.

از دیگر مزایا مدرک فنی حرفه ای به ویژه در رشته های آرایشگری می توان به هزینه های پایین دریافت مدرک اشاره کرد. عموم مجموعه های آموزشی در این حوزه با کسب هزینه های سنگین امکان مشارکت بسیاری از علاقمندان را از بین برده اند! اما فنی حرفه ای نه تنها کلاس هایی با هزینه معقول دارد بلکه فرایند دریافت مدرک در آن نیز چندان هزینه بر و زمان بر نیست. چطور مدرک فنی حرفه ای آرایشگری بگیریم؟ گرفتن مدرک فنی حرفه ای به صورت مستقیم و غیر مستقیم راه های زیادی دارد.

رایج ترین روش برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری شرکت در کلاس های این سازمان، گذراندن دوره و نهایتا آزمون دادن است که در صورت قبولی می توانید مدرک رشته مورد نظر تان را دریافت کنید؛ با این حال راه حل های متفاوت دیگری هم برای دریافت مدرک فنی حرفه ای موجود است که قطعا برای بسیاری از افراد ایده آل تر است. علاقمندان برای دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایشگری در رشته های مختلف می توانند از طریق سالن زیبایی نازنین ربانی اقدام نمایند. در این شرایط می بایست به صورت حضوری در این سالن زیبایی به کار و کسب مهارت های دقیق مشغول شوید تا در نهایت بتوانید از طریق سالن زیبایی نازنین ربانی مدرک فنی حرفه ای رشته مورد نظرتان را دریافت کنید.

از جمله پوئن های مثبت گرفتن مدرک آرایشگری از این طریق می توانیم به کار مستقیم و کسب تجربه عملی بیشتر اشاره کنیم. به عبارتی در صورتی که مهارت های مورد نیاز را به صورت مستقیم و در حین کار با مشتری دریافت کنید، زمان گرفتن مدرک هیچ استرس اولیه برای کار نخواهید داشت چرا که چند مدت از فعالیت عملی شما گذشته و به عبارتی یک حرفه ای محسوب می شوید.

رشته های مختلف آرایشگری آرایشگری یک هنر گسترده با شاخه های متنوع و متعدد است. به نوعی این رشته را می توان آرایشگری را یکی از محبوب ترین هنر های پولساز دنیا معرفی نمود. البته بیان هنر آرایشگری اشاره به خودی خود یعنی بیان ده ها زیر رشته متنوع و مختلف که هر کدام دنیایی برای خودشان دارند. از جمله شاخه های آرایشگری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

• خدمات پوست • چهره پردازی کودک • رنگ کردن مو • طراحی با حنا روی بدن • پیرایشگر کودک • استفاده از رنگ های سنتی و گیاهی در آرایش زنانه • دکلراسیون و بی رنگ کردن مو • خود آرایی • پاکسازی پوست • پیرایش موی زنانه از روی عکس و تصویر • گلاه گیس باف با موی طبیعی • آرایشگر موی زنانه • پیرایش مو های زائد با موم • پیرایش ابرو و صورت • آرایشگر عروس • متعادل ساز چهره • آرایشگر ناخن • و…

همانطور که مشاهده می کنید آرایشگری به ویژه آرایش زنانه شاخه های متنوع زیادی دارد که هر کدام در نوع خود یک هنر کاربردی و محبوب هستند. عموما سالن های آرایش و یا مجموعه های آموزشی اکثر این شاخه ها را به صورت یک جا آموزش می دهند اما برخی نیاز به پیگیری شخصی دارند. دریافت مدرک آرایشگری از سالن زیبایی نازنین ربانی سالن زیبایی نازنین ربانی به عنوان یکی از سالن های محبوب و شناخته شده در زمینه آرایش زنانه آماده پذیرش هنر جویان با شرایط مناسب و اهدای مدرک فنی حرفه ای می باشد.

از مهم ترین ویژگی های کار در سالن زیبایی نازنین ربانی می توانیم به همکاری با افراد حرفه ای در محیطی مناسب اشاره کنیم. آموزش مرحله به مرحله در شاخه های مختلف دیگر پوئن مثبتی است که این سالن زیبایی برای هنر جویان و علاقمندان مهیا نموده است. به طور کلی اگر علاقمند به دریافت مدرک آرایشگری فنی حرفه ای هستید، توصیه می کنیم هنر و مهارت لازم را به صورت عملی در محیطی با ارتباط مستقیم با مشتری کسب کنید! این بهترین راه کار برای افزایش درصد موفقیت شما می باشد.

 

 

 

معرفی آموزشگاه فنی حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای زیبایی این بار با یک فعالیت گسترده در خدمت شما عزیزان است در ادامه در نظر داریم به طور کلی دوره های مهم و خدمات ارائه شده را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید.مراقبت از پوست و مو و به طور کلی رسیدن به زیبایی دلخواه مورد توجه همه ی افراد است به ویژه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن ابزارهای مختلف افراد اهمیت بیشتری به زیبایی پوست دارند. آموزشگاه فنی حرفه ای با بهره مندی از مدرسین بین المللی و البته ی ارائه ی مدرک بین المللی در نظر دارد هنرجویان کاملا حرفه ای و با تجربه پرورش دهد. در یک فعالیت گسترده با ارائه ی پکیج های مختلف آموزشی در نواحی مختلف این فرصت را برای همه ی هنرجویان فراهم کرده است. همین اکنون می توانید برای بهره مندی از کلاس های فوق العاده با ما با شماره های موجود در ارتباط باشید. اطلاعات کامل در مورد شرایط ثبت نام در اختیار شما قرار داده خواهد شد. با بهره مندی از اساتید کارشناس در زمینه ی زیبایی می توانید گام موثری در پیشرفت استعدادهای خود بردارید. همانطور که در جریان هستید افراد هزینه های بیشتری را برای زیبایی خود پرداخت می کنند به همین دلیل با یافتن تخصص کافی در این حیطه می تواند یک شغل پر سودی داشته باشید.

Figure 1آموزشگاه فنی حرفه ای

فعالیت آموزشگاه فنی حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای در زمینه های مختلف فعالیت دارد که از جمله آنها می توان:
• آموزشگاه مراقبت پوست
• آموزشگاه مراقبت زیبایی
• آموزشگاه مراقبت از پوست
• آموزشگاه آرایشگری با مدرک فنی حرفه ای
• آموزشگاه مراقبت و زیبایی در تهران
را مد نظر قرار داد. آموزشگاه فنی حرفه ای تاسیس شده به صورت جداگانه در زمینه های یاد شده اقدامات مختلفی در زمینه ی زیبایی و مراقبت پوست انجام می دهد . هنرجویان می توانند پس از حضور در دوره های خاص مشخص شده به سطح بالایی از آموزش مد نظر دست یابد. زمانی که شما با اساتید کاملا حرفه ای اقدامات آموزش را شروع میکنید پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت از سوی دیگر تضمین کاملی فراهم است که در دوره ی یاد شده به طور کامل می تواند به نکات ریز و همه ی مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد دسترسی داشته باشید . در آموزشگاه فنی حرفه ای به منظور ایجاد فرصت عالی برای همه ی هنرجویان هزینه های بسیار معقولی برای هر کدام از دوره های موجود درخواست می شود ما در نظر داریم امکان بهره مندی دوره ها را برای همه ی افراد علاقه مند و با استعداد فراهم کنیم. در مورد آموزش مهارت های آرایشگری نیز لازم به ذکر است اگر چه استعداد فرد در این زمینه می تواند در پیشرفت او بسیار موثر باشد ولی گفتنی است افرادی که علاقه ی کافی به این رشته دارند توانسته اند در کوتاهترین مدت زمان به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت کنند.

Figure 2فعالیت آموزشگاه فنی حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای تهران
هنرجویانی که به دنبال بهترین :
• آموزشگاه فنی حرفه ای غرب تهران
• آموزشگاه فنی حرفه ای شرق تهران
• آموزشگاه فنی حرفه ای مرکز تهران
• آموزشگاه فنی حرفه ای شمیرانات
• آموزشگاه فنی حرفه ای شریعتی تهران
هستند می توانند با ما بهره مندی از تجربه و تخصص اساتید ما به طور ویژه توانایی های خود را ارتقا دهند. ما به عنوان معتبرترین آموزشگاه فنی حرفه ای ، آموزش کامل و تضمینی را به شما پیشنهاد می دهیم.
آموزشگاه فنی حرفه ای مختلفی در سطح شهر موجود است اما ما با داشتن اساتید بین المللی و البته ارائه ی بهترین امکانات برای آموزش توانسته ایم در بین محبوب ترین آموزشگاه ها باشیم. هنرجویان گرامی زمان آن رسیده است که با انتخاب دوره های مد نظر گام موثری در پیشرفت مهارت های خود بردارید . پکیج هایی که در این مورد طبقه بندی شده است در برگیرنده ی آموزش ها به صورت مقدماتی تا پیشرفته است. با حضور در یک سری از دوره های ویژه نیز می توانید در بازه ی زمانی مناسب دیپلم آرایشگری را دریافت کنید مدل های رایگانی برای تمرین و تکرار در اختیار هنرجویان برتر داده می شود به همین دلیل می توانید با تعداد کافی تمرین کنید. با توجه به اینکه پکیج های مختلفی در آموزشگاه فنی حرفه ای موجود است هنرجویان می توانند در هر دوره ای که علاقه مند هستند حضور داشته باشند برای افرادی که به زور کامل مبتدی هستند پیشنهاد می شود ابتدا یک دوره را به اتمام برسانند و سپس شاخه های دیگری را مد نظر قرار دهید.

Figure 3خدمات آموزشگاه فنی حرفه ای

خدمات آموزشگاه فنی حرفه ای
آموزشگاه فنی حرفه ای در زمینه های :
• آموزش تاتو
• آموزش آرایش عروس
• آموزش تاتو صورت
• آموزش تاتو ابرو در تهران
• آموزش ناخن فنی حرفه ای (آموزش ناخن کار)
• ارائه مدرک فنی حرفه ای آرایشگاه زنانه
• ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی
• ارائه دیپلم آرایشگری
در خدمت شما عزیزان است. هر کدام از دوره های آموزشی به طور جداگانه در یک پکیج خاص ارائه می گردد و هنر جو می تواند به زور جداگانه فقط در آموزش خاص حضور داشته باشد. دوره های مختلف از جمله دوره ی آموزش تاتو و البته مراقبت های خاص از پوست از جمله پرطرفدارترین دوره ها می باشد که مورد توجه هنرجویان است. در آموزش تاتو اساتید حرفه ای در نظر دارند که با استفاده از تجهیزات نوین آموزش های مربوط را ارائه دهند. آموزش تاتو رنگی نیز در لیست دوره ها قرار گرفته است. در کلاس های برگزار شده به هنرجو تعلیم داده می شود که چه طرح هایی می تواند مناسب و با ادغام شدن با چه ترکیب رنگی می تواند زیباتر گردد.
در مورد مراقبت های ویژه از پوست نیز در آموزشگاه فنی حرفه ای هنرجویان می توانند علاوه بر روش های مختلف بر زیبایی پوست اطلاعات کاملی در مورد نکات سودمند برای جداسازی پوست و روش های بازسازی کلان به دست آورند. پوست هر فرد متفاوت است ما به هنرجویان خود می آموزیم که روش انتخابی برای مراقبت از پوست باید در ابتدا با شناسایی نوع پوست در اولویت قرار گیرد.

 

Figure 4حضور در آموزشگاه فنی حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای : ثبت نام فنی حرفه ای
برای ثبت نام در آموزشگاه فنی حرفه ای کافی است بو ما در ارتباط باشید. اطلاعات و راهنمایی لازم به منظور حضور و نهایی سازی اقدامات ثبت نام به طور کامل در اختیار شما قرار می گیرد. به محض به پایان رسیدن دوره و حضور در یک امتحان کلی می توانید مدرک مربوط به دوره را دریافت کنید. دریافت مدرک فنی حرفه ای با حضور در جلسه ی امتحان نهایی و تایید اساتید امکان پذیر خواهد بود. نگران نحوه ی گرفتن مدرک فنی حرفه ای باشید زیرا آموزش های مربوط به طور کامل در اختیار شما قرار داده می شود و اگر علاقه ی کافی برای تمرین و تکرار فراهم باشد با راحتی می توانید توجه اساتید را به دست آورید.
علاقه مندان به آرایش و زیبایی می توانند با حضور در این دوره ها همچنین راهکارهای مطلوب را برای مراقبت از پوست خود به دست آورند و به طور مستقل همواره ترفندهای لازم را در پیش بگیرند. اگر تجربه ی اندکی در این زمینه دارید با ما توانایی خود را گسترش داده و به صورت یک فرد حرفه ای در این حیطه فعالیت کنید. اساتید کاردان و با تجربه ما به همه ی فوت و فن های نوین آگاه هستند. شما می توانید با حضور در دوره های ویژه به آسانی به رازهای زیبایی با استفاده از روش های جدید پی ببرید.

Figure 5 دریافت مدرک از آموزشگاه فنی حرفه ای

اعتبار مدرک فنی حرفه ای
در آموزشگاه فنی حرفه ای دوره های ارائه شده همه با ارائه مدرک نهایی می شود شما می توانید با ما مدارکی معتبر و بین المللی را دریافت کنید.
هزینه ی درخواستی برای هر کدام از پکیج های آرایش و زیبایی در هنگام ثبت نام درخواست می شود برای اطلاع بیشتر در مورد شرایط خاص نیز می توانید با ما در تماس باشید. آموزشگاه فنی حرفه ای مد نظر به عنوان اولین آموزشگاه ارائه دهنده ی مدرک قانونی بین المللی توانسته است مورد توجه بسیاری از هنرجویان باشد با دریافت مدرک یاد شده می توانید به راحتی در این زمینه در هر جایی فعالیت داشته باشید. قابل ذکر است که برای ارائه ی مدرک بین المللی حضور اساتید بین المللی امری الزامی است و سخت گیری های خاصی به منظور آموزش هرچه بهتر در نظر گرفته شده است. اگر برای اولین بار قصد آموزش مراقبت های ویژه زیبایی و آرایشگری را دارید حتما اساتید کاردان و با تجربه را در این زمینه در اولویت قرار دهید زیرا یک فردی که خودش تجربه و تخصص کافی ندارد ممکن است روش های نادرستی را به شما آموزش دهد که در سال های بعدی ، تصحیح آنها به دلیل عادت ممکن است برایتان سخت باشد.

Figure 6هزینهی دوره های در آموزشگاه فنی حرفه ای

هزینه ی درخواستی آموزشگاه فنی حرفه ای
در ادامه به طور کلی به تخفیف های ویژه در هزینه های درخواستی آموزشگاه فنی حرفه ای اشاره خواهیم کرد. هزینه هر دوره به طور جداگانه حساب میشود گفتنی است که هنرجویان عزیز می توانند به راحتی قیمت درخواستی برای هر دوره را با دوره های برگزار شده توسط موسسات مختلف مقایسه کنند خواهید دید که با ما با بهره مندی از اساتید بین المللی به مبلغ بسیار مناسب می توانید از این آموزش ها بهره مند شوید.

هزینه ی درخواستی آموزشگاه فنی حرفه ای

در ادامه به طور کلی به تخفیف های ویژه در هزینه های درخواستی آموزشگاه فنی حرفه ای اشاره خواهیم کرد. هزینه هر دوره به طور جداگانه حساب میشود گفتنی است که هنرجویان عزیز می توانند به راحتی قیمت درخواستی برای هر دوره را با دوره های برگزار شده توسط موسسات مختلف مقایسه کنند خواهید دید که با ما با بهره مندی از اساتید بین المللی به مبلغ بسیار مناسب می توانید از این آموزش ها بهره مند شوید.

دوره هزینه
پکیج انواع کاشت – ترمیم –ژلیش- انواع کروم 500 هزار تومان
پکیج مانیکور و پدیکور -طراحی و نصب ناخن مصنوعی -زدن لاک 300 هزار تومان
پکیج آرایشگر مو شینیون و پنج 300 هزار تومان
پکیج پیرایشگر مو- کوتاهی مو- شش مدل پایه و پیشرفته 600 هزار تومان
پکیج آرایشگر مو شینیون و پنج مدل 300 هزار تومان
پکیج کراتین – بوتاکس مو- کراتین صافی و احیا – صافی ژاپنی 400 هزار تومان
پکیج بافت مو پنج 300 هزار تومان
پکیج مش شانه- تکنیک رنگ -مش کلاهی- مش فویل –بالیاژ و دکلراسیون 600 هزار تومان
پکیج متعادل ساز چهره پایه تا پیشرفته 300 هزار تومان
پکیج چهره پرداز کودک 4 مدل چهره پردازی متفاوت 250 هزار تومان
پکیج آرایشگر دائم زنانه ( تاتو ابرو- هاشور ابرو شیدینگ لب وچشم و ابرو 400 هزار تومان
پکیج ریموور تاتو دائم و دکاپاژ 500 هزار تومان
پکیج اکستنشن مژه کلاسیک والیان لیفت و لمینت مژه و ابرو 600 هزار تومان
پکیج آرایشگر عروس اروپایی -عربی –برزیلی- شاین 400 هزار تومان
پکیج آرایش پیرایش(آموزش مبتدی کامل تمام شاخه های آرایشگری کامل جهت دیپلم آرایشگری و کسب جواز) 1000 هزار تومان
پکیج اکستنشن مو -اکستنشن تیپی شاخه ای- کراتین شاخه ای رینگ -اکستنشن دوخت -ترمیم اکستنشن 400 هزار تومان
پکیج پاکسازی پوست شامل اسید درمانی پاکسازی سطحی و عمیق پوست انواع ماساژ و انواع ماسک شناخت انواع پوست 300 هزار تومان

 

اشتراک گذاری این صفحه