پاک کردن تاتو بدون لیزر زیر نظر پزشک پاک کردن آرایش دائم و تاتو قدیمی

پاک کردن تاتو بدون لیزر زیر نظر پزشک در سالن زیبایی نازنین ربانی

پوست ساختاری زنده و قابل ترمیم دارد بنابراین هرگز برای پاک‌کردن تاتو‌ هایی که از آن خسته شده‌اید دیر نیست.

افراد زیادی به دلایل مختلف استفاده از لیزر را برای پاک‌کردن تتو مطلوب نمی‌دانند، راه مناسب دیگری که وجود دارد مراجعه

به سالن‌های آرایشی متخصص در این زمینه است.

در سالن خیال شما از این جهت راحت است که کار پاک کردن تتو را یک متخصص در این زمینه انجام می‌دهد و هزینه‌ی آن پایین‌تر از روش‌هایی مانند لیزر است و خطرات و ریسک آن را نیز ندارد. وقتی شما کار پاک کردن تتو را به کسی که تخصص این کار را دارد می‌سپارید احتمال عفونت و انواع مشکلات رایج دیگر را به صفر می‌رسانید. سالن‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند از هر جهت برای انجام این کار ایمن هستند

و نگران آسیب دیدن پوست خود نیستید. ممکن است افراد شما را با وعده پاک کردن موقت تتو با روش‌های خانگی از تصمیم برای مراجعه به سالن منصرف کنند اما وقتی در خانه اقدام به پاک کردن تتوی خود می‌کنید ممکن است آسیب جبران ناپذیری به پوست خود بزنید.

 

شاید روش‌های خانگی که دستورالعمل‌های مختلفی از آن را می‌بینیم بسیار ارزان‌تر باشد اما وقتی پای سلامت انسان در میان است نباید از کنار آن ساده عبور کرد و آن را نادیده گرفت  چپس با تصمیم‌گیری صحیح می‌توان از آسیب رساندن به خود جلوگیری کرد.

پاک کردن تاتو بدون لیزر و اسکار این روش ساده و کم عارضه بوده و در سال 2004

در Dermatology British Journal Of تحت عنوان ” Chemical Extraction Technique For Tattoo Removal ”

با درصد موفقیت 100% وبدون برجای گذاشتن اسکار، معرفی گردیده است.

این محصول در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و اروپا به طورگسترده توسط متخصصین پوست، مورد استفاده قرار می گیرد.

پاک کردن تاتو دائم پاک کردن خالکوبی پاک کردن آرایش دائم

دلایل برتری این روش نسبت به لیزر:

1- برخلاف لیزر که تنها بر طیف خاصی از پیگمنت های تاتو اثر می گذارد، این سیستم تمامی طیف رنگی تاتو، حتی تاتوهای سفید، کرم وبژ که لیزر قادر به پاک کردن آن نمی باشد را تحت پوشش قرار داده و باعث پاک شدن کامل تاتو می گردد.

2- جلسات درمانی در این روش برخلاف لیزر کوتاه بوده وشما در اکثر مواقع می توانید تاتوهای کوچک را تنها در یک جلسه 15-10 دقیقه ای پاک نمائید.

3- برخلاف لیزرهای غیر تهاجمی که پیگمنت های تاتو را از طریق خون ولنف از بدن دفع می کنند، در این روش محلول Tattoo Remover

از راه پوست جذب و پیگمنت های تاتو را به طور کامل از سطح پوست دفع و خارج می کن د.

شما برای انجام این روش به یک سیستم Needle Insertion با سرعت بسیار بالا (بالای 100هرتز) نیازخواهید داشت.

این محلول، ساخت لابراتوار آمریکا بوده که بعد از هشت سال تحقیق به متخصصین معرفی گردیده است و بر خلاف سایر محصولات “پاک کننده غیر لیزری تاتو” که همگی بر پایه استفاده از اسید می باشند، دارای ساختار مولکولی اکسید های فلزی (همان ساختار پیگمنت های تاتو) می باشد.

در حقیقت این محلول یک Metal Oxide Lover می باشد که به محض تماس با پیگمنت های تاتو با آنها ترکیب شده و بعد به تدریج در طی سه الی چهار روز به طور کامل از پوست خارج می نماید.

استفاده از تاتو ریموور برای پاک‌کردن خالکوبی

از کرم‌های تجاری پاک‌کننده خالکوبی اجتناب کنید. این کرم‌ها مورد تأیید سازمان‌های دارویی جهانی نیستند و ممکن است کاملاً بی‌اثر باشند.

از سوی دیگر این کرم‌ها اسیدیته بالایی دارند و ممکن است روی پوست عوارض منفی بگذارند. کرم‌های پاک‌کننده خالکوبی ادعایی مبنی بر پاک‌کردن آن ندارند، بلکه فقط به کم‌رنگ‌شدن آن کمک می‌کنند.

برخی از عوارض جانبی استفاده از این کرم‌ها شامل قرمزشدن،‌ جوش، سوختگی،‌ پوست اضافه، لکه‌های دائمی، تغییر رنگ دائمی پوست و التهاب، هستند

عده زیادی از مردم تحت تاثیر تیلیغات و عوامل دیگر اقدام به انجام تتو می‌کنند و پس از مدتی پشیمان و از آن دل‌زده می‌شوندو برای حذف تتو راه‌های مختلفی از جمله مراجعه به یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک وجود دارد.

آن‌ها می‌توانند بهترین روش پاک‌کردن تتو را به ‌شما ارائه کنند اما از سوی دیگر،‌ مراجعه به متخصص پوست یا جراح هزینه‌ها‌ی زیادی در بر دارد.

راه دیگری که وجود دارد و از نظر هزینه مناسب‌تر بوده و ریسک و خطر روش‌هایی مانند جراحی را ندارد مراجعه به سالن‌هایی است که این خدمات را انجام می‌دهند. در این سالن‌ها نگرانی از جهت آسیب رسیدن به پوست وجود ندارد در صورتیکه در سایر روش‌های دیگر این نگرانی وجود دارد.

آیا می‌توان تتو را به طور کامل پاک کرد

پوست ساختاری زنده و قابل ترمیم دارد بنابراین هرگز برای پاک‌کردن تتو‌هایی که از آن خسته شده‌اید دیر نیست. برای حذف کامل تتو روش‌های پزشکی بسیاری (مانند لیزر، جراحی، خراش پوست و تابش نور) وجود دارد که هزینه‌های بسیار بالایی دارند.

در روش جراحی،‌ پس از بی‌حس کردن پوست، جراح بخش‌هایی از پوست را که تتو دارد برمی‌دارد و پوست را بخیه می‌زند. در این روش جای تتو باقی می‌ماند و شاید حتی به پیوند پوست هم نیاز شود و مشکلاتی از قبیل عفونت و پس‌زدن بافت جدید بروز کند.

در خراش پوست، سطح بالایی پوست برداشته می‌شود. در این روش به وسیله سردکردن پوست، بخش مورد نظر بی‌حس می‌شود و پزشک به‌کمک یک ابزار چرخان که سطح زبری دارد، پوست را خراش می‌دهد و تا چند روز پوست زخمی است و ممکن است خونریزی کند. بهبودی کامل در این روش طول می‌کشد. این روش هزینه‌ی بالایی نیز دارد.

پوشاندن موقت تتو

راه‌های پیشنهادی مختلفی وجود دارد که این وعده را می‌دهند می‌توان تتو را مخفی کرد مانند کانسیلر آرایشی. این کانسیلرها از انواع معمولی نیستند و برای پوشاندن تتو تولید می‌شوند و انواع مختلفی از آنها در بازار وجود دارد که اکثرا برای پوست مناسب نمی‌باشند.

روش‌های دیگر پاک کردن تتو که در دسته‌بندی مواد آرایشی قرار دارند لایه بردارها و تاتو ریموورها هستند که در ادامه مطلب اثرات آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

لایه‌بردارها:

کرم‌های لایه‌بردار قوی، در بهترین حالت، تنها قادرند لایه بالایی پوست را پوسته‌پوسته کنند تا بافت‌های پوست دوباره لایه بالایی را بازسازی کنند.

جوهر تتو به لایه پایینی پوست تزریق شده‌است، بنابراین بسیاری از روش‌هایی که تنها روی سطح بالایی پوست اثر می‌گذارند، قادر به پاک‌کردن تتو نیستند. کرم‌های لایه‌بردار به قسمت زیرین پوست دسترسی پیدا نمی‌کنند.

شاید بتوان گفت که در برخی از تتو‌هایی که تازه انجام شده‌اند، یک کرم لایه‌بردار قوی می‌تواند تا حد کمی، تتو را کم‌رنگ کند. اما از این نوع کرم‌ها نباید بیش از این انتظار داشت.

تاتو ریموور :

از کرم‌های تجاری پاک‌کننده تتو اجتناب کنید. این کرم‌ها مورد تأیید سازمان‌های دارویی جهانی نیستند و ممکن است کاملاً بی‌اثر باشند.

از سوی دیگر این کرم‌ها اسیدیته بالایی دارند و ممکن است روی پوست عوارض منفی بگذارند. کرم‌های پاک‌کننده تتو ادعایی مبنی بر پاک‌کردن آن ندارند، بلکه فقط به کم‌رنگ‌شدن آن کمک می‌کنند.

عوارض جانبی استفاده از کرم های ریمو تاتو

برخی از عوارض جانبی استفاده از این کرم‌ها شامل قرمزشدن،‌ جوش، سوختگی،‌ پوست اضافه، لکه‌های دائمی، تغییر رنگ دائمی پوست و التهاب، هستند.

در نهایت باید عنوان کرد که ایمن‌ترین روش پاک‌کردن تتو از پوست مراجعه به سالن می‌باشد. در هنگام تصمیم‌گیری و انتخاب روش مورد نظر، بهتر است با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید زیرا بر اساس نوع و سن تتو شما، روش انتخابی متفاوت خواهدبود.

 

روش‌های پاک‌کردن تتو و آرایش دائمی بدون لیزر

افراد زیادی به دلایل مختلف استفاده از لیزر را برای پاک‌کردن تتو مطلوب نمی‌دانند، راه مناسب دیگری که وجود دارد مراجعه به سالن‌های آرایشی متخصص در این زمینه است.

در سالن خیال شما راحت است که کار پاک کردن تاتو را یک متخصص در این زمینه انجام می‌دهد و هزینه‌ی آن پایین‌تر از روش‌هایی مانند لیزر است و خطرات و ریسک آن را نیز ندارد.

وقتی شما کار پاک کردن تتو را به کسی که تخصص را دارد می‌سپارید احتمال عفونت و انواع مشکلات رایج دیگر را به صفر می‌رسانید. سالن‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند از هر جهت برای انجام این کار ایمن هستند و نگران آسیب دیدن پوست خود نیستید.

ممکن است افراد شما را با وعده پاک کردن موقت تتو با روش‌های خانگی از تصمیم برای مراجعه به سالن منصرف کنند اما وقتی در خانه اقدام به پاک کردن تتوی خود می‌کنید ممکن است آسیب جبران ناپذیری به پوست خود بزنید.

شاید روش‌های خانگی که دستورالعمل‌های مختلفی از آن را می‌بینیم بسیار ارزان‌تر باشد اما وقتی پای سلامت انسان در میان است نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد، پس با تصمیم‌گیری صحیح می‌توان از آسیب رساندن به پوست خود جلوگیری کرد.

 

پاک کردن تاتو ریمو تاتو در سالن زیبایی نازنین ربانی به پیشرفته ترین با بهترین

و کم عارضه ترین موارد انجام میشود .  تنها با یک تماس مشاوره بگیرید

جردن خیابان گلشهر پلاک 20 واحد 1 

شماره تماس : 22036066-021 

شماره موبایل : 09022626246

اشتراک گذاری این صفحه