میکروپیگمنتیشن

میکرو پیگمنتیشن چیست؟

ترسیم منحصر بفرد خطوط مویی به صورت کاملا طبیعی لا به لای موهای ابرو می باشد.هاشور ابرو، طراحی خطوط بسیارطریف و کوتاه،به صورت کاملا طبیعی مطابق با رویش موهای ابرو می باشد.

از میکروپیگمنتیشن به عنوان آرایش دائم یا نیمه دائم یاد می شودکه در واقع روشی برای اصلاح ویژگی های چهره می باشد.

میکروپیگمنتیشن یک روش جدید برای ایجاد آرایش دائمی یا نیمه دائمی بر روی پوست است . منظور از آرایش دائمی شکل و ظاهری شبیه به آنچه به مهمانی یا مراسم های خاص میروید نیست معمولا آرایشی که با میکروپیگمنیشن ایجاد می شود حالتی بسیار طبیعی دارد و معمولا برای بهتر شدن شکل ابرو , فرم لب , خط چشم و … از آن استفاده می شود . با استفاده از این روش می توانید ظاهری زیباتر , جوان تر و بهتر داشته باشید و زمان کمتری را برای آرایش عادی و روزانه صرف کنید بسیاری از افراد تمایل دارند تا خط چشمی دائمی داشته باشند و از این طریق زیبایی چشم های خود را افزایش دهند . با روش میکروپیگمنتیشن رنگدانه ها با ظرافت و دقت ویژه ای روی خط مژه قرار می گیرند و خط چشم دائمی را ایجاد میکنند . این رنگدانه ها معمولا دارای ماندگاری بالایی هستند و به همین دلیل است که به این روش آرایش دائمی نیز گفته می شود . در میکروپگمنتیشن لب , با استفاده از یک سوزن کوچک و نازک نوعی رنگدانه معدنی هیپوآلرژیک را وارد لایه دوم پوست کرده به آرامی لب ها را برجسته و بهبود می بخشند . برخی افراد ممکن است برای دستیابی به نتیجه مطلوب , نیاز به چند بار ترمیم داشته باشند . میکروپیگمنتیشن در موارد زیر انجام میشود : پیگمنتیشن خط چشم پیگمنتیشن ابروها پیگمنتیشن لب ها اگر ابروی شما هم دارای ویژگی های زیر است میتوانید ازمیکروپیگمنتیشن ابرو استفاده کنید 1- ابروهای کم پشت و پراکنده 2- قرینه نبودن ابرو ها 3- ابروهای کوتاه 4- تمایل به تغییر در مدل ابرو

تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

روش میکروبلیدینگ برای طراحی ابرو نسبت به میکروپیگمنتیشن دوره بهبودی کوتاه تر ،هزینه و ماندگاری کمتری دارد و برای کسانی که بدنبال طراحی طبیعی برای ابرو هستید،روش ترمیم ایده آلی است.دو روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ برخلاف روش های سنتی تتو ابرو نیمه دائمی هستندو بعداز مدتی حدود دوتا 5 سال (در میکروبلیدینگ حتی کمتر از این مدت یک تا سه سال) کم رنگ و بی رنگ می شوند،به همین دلیل هر چند وقت یکبار نیاز به ترمیم دارند.

اشتراک گذاری این صفحه
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code